Jedná se o původní text, publikovaný na samém počátku covidové paniky.

Bůh odpouští vždy, lidé někdy, příroda NIKDY!

"Koronavirus je přírodní produkt, nezná hranice a nic nám neodpustí."

Svět po koronaviru se nijak zásadně nezmění. Pouze dojde k přerozdělení bohatství a moci. Lidí, závislých na nejrůznějších dávkách, bude více a dnešní oligarchové ještě více posílí svou moc.

Bankovní i nebankovní společnosti začnou k malým a středním podnikům vysílat ve větším počtu své poradce, kteří s mentalitou drogových dealerů budou nabízet ""naspeedování firem" formou staronových dotačních a úvěrových stimulů.


Když prolétáme peklem, nezastavujme se!

Ti, co nás v pekle zastavili, prohloubili tragédii a následná řešení připomínají frašku.

Načerpejte optimismus z inspirativního filmu z doby, kdy byl život velmi ohrožen, ale lidé se nedali zavřít, zastrašit ani umlčet.

Život šel dál: Show začíná


Koronavirus je pro nás velká výzva.

S námi Vás koronavirus nezastaví!

Rádi Vám poskytneme vše, co umíme a jsme tu pro Vás, abyste mohli pracovat odkudkoliv a udrželi své firmy v chodu. Tak jako s rouškami i v této oblasti si musíme pomoci především sami.

Se stávajícími smluvními zákazníky jsme přešli úspěšně na záložní provoz z domácího prostředí.
Díky organizační podpoře vedení u našich obchodních partnerů, šikovným uživatelům, použitým technologiím a postupům to neznamenalo žádné vícenáklady proti servisnímu katalogu.

Poznej v nouzi přítele.

Pro nesmluvní zájemce nabízíme zdarma počáteční diagnostiku přechodu na moderní ICT infrastrukturu, která umožní spolehlivý provoz bez ohledu na lokalitu, v níž se určití zaměstnanci nacházejí.
Pro společností Microsoft akceptované neziskové organizace navíc nabízíme vedle super cen za licence ještě 50% slevu na implementační a servisní práce.
Následně na klíč zajistíme formou agilního projektu samotnou přeměnu stávající ICT infrastruktury na moderní verzi bez provozních odstávek a za ceny, běžně dostupné jen smluvním zákazníkům.
Takto zmodernizovanou infrastrukturu pokryjeme preventivní správou s průběžnými změnami, které si v další provoz vyžádá.